Cześć i czołem! Po długaśnej…

Cześć i czołem!

Po długaśnej przerwie wracam na vipok ze swoim programem pt. Gamingowy Przegląd Tygodnia (już nawet CD-Action zaczeło robić podobny program, zara zacznę kręcić małysza! :P). Spalona karta – wróciła, zakasamy rękawy i wracamy. A w dzisziejszym tygodniu między innymi:

– Duża fala hejtu wylana na #bethesdasucks za mikrotranzakcje w Wolfenstein: Youngblood. Tylko – nie wiadomo czemu – od graczy oberwało się najbardziej… Level Designerowi…

– Tak samo hejt spotkał twórców gry Ooblets, która wydana zostanie jako exclusive (na #pcmasterrace ) na Epic Store. Problem w tym, że nie był to za bardzo wybór twórców. Poprzedni wydawca wystawił ich do wiatru, więc #epic się zaoferował z pomocą w zamian za wyłącznośc. Ale graczy – nie przekonasz 🙁

– Niedawno fani #gtav w najnowszym dodatku znaleźli wskazówki mówiące o tym, że możemy spodziewać sie #bully 2! Teraz do tych „plotek” dołączył sprawdzony informator – SweGTA.

– Wygląda na to, że #deathstranding nie jest już exem dla PS4 . Gra została wypisana z listy gier ekskluzywnych dla niebieskiej platformy. Czyżby wyszła też na PC? Hideo nie ukrywał, że chciałby i na komputerach opublikować swoje dzieło. Czyżby… CZYŻBY?!

To oczywiście nie wszystko – po resztę – zapraszam do obejrzenia 😉

Za miniaturkę dziękuję @CeZ_ i @GlobalEliteShop 😉

#gry #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #gpt #rozrywka