Nie chcę być zjedzony przez…

Nie chcę być zjedzony przez #pcmasterrace i wszystkich, dla których nie istnieją inne pady poza Xboxowymi ale… moim zdaniem istnieją. I to w najmniej spodziewanym miejscu – w Auchan xD

Szukałem ostatnio dwóch padów do każualowych gierek z różowym a bardzo nie chciałem rzygać kasą na Xboxowe (używane nie wchodziły w grę ze względów higienicznych). Pomacałem w lokalnych sklepach różne „zamienniki” w cenach od 40 do 130 zł i niestety były to paździerze z chujowym plastikiem i chujowym spasowaniem.

W Auchan rzuciły mi się w oczy pady tej ichniej marki – Qilive. Design zerżnięty na maxa z Xboxowego ale to akurat na +. Poprosiłem obsługę o wyjęcie z pudełka żeby je sobie pomacać i okazały sie świetne. Serio. Wszystko elegancko spasowane, dobre materiały, uczucie „solidności”. Tryby Xinput, Dinput oraz tryb myszki. Może działać bezprzewodowo za sprawą indywidualnego mini dongla USB i 2 bateriami AA albo przewodowo przy użyciu kabla usb dołączonego do zestawu (również dobrego jakościowo).

Windows rozpoznaje pada bez problemu jako kontroler Xboxowy, przyciski i osie się zgadzają, wyświetlane w grach podpowiedzi przyciskowe są w 100% poprawne więc nie ma tu problemu. Również podłączenie kilku padów do kompa nie stanowi problemu (każdy wpina do USB swojego dongla i działa plug’n’play, można podpiąć tyle padów ile portów USB).

Aha – brak wibracji. Mnie nie przeszkadza, zakładam że jak ktoś szuka po taniości to jest gotów na kompromisy.

Wszystko powyższe za 49.99 CBLN w wyprzedaży lub 73 CBLN w regularnej cenie. Poletzam.

#gry #sprzetkomputerowy #konsole